DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 1. Kas yra Ketoresult.lt?

  Ketoresult.lt – išsamus svorio mažinimo ir sveikatos gerinimo vadovas, kuris padės pasiekti Jūsų tikslus: sulieknėti, padailinti kūno linijas, pagerinti savijautą ir sveikatą.

  Įsigiję mūsų narystę, gausite KETO Mitybos Vadovą, 28 dienų mitybos planą, net 133 receptų knygą, rekomenduojamų ir vengtinų produktų sąrašą, profesionalias konsultacijas, pagalbą ir motyvaciją bei galimybę prisijungti prie uždaros Ketoresult.lt Klubo Facebook grupės.

 2. Kodėl Ketoresult.lt narystė tokia pigi?

  Kurdami Ketoresult.lt išsikėlėme tikslą – sukurti ketogeninės mitybos vadovą, prieinamą kiekvienam. Susikoncentravę į prieinamumą ir kokybę sumažinome išlaidas. Visą medžiagą pateikiame ir klientus aptarnaujame internetu, todėl mums nereikia išlaikyti didelių ofisų. O patikimiausia reklama, mūsų manymu –žinia „iš lūpų į lūpas“.

 3. Kuo Ketoresult.lt pranašesnis už kitus panašius projektus?

  Šis projektas gimė iš asmeninių ieškojimų ir atradimų. Mes nuoširdūs, nes patys esame susidūrę su antsvorio ir sveikatos problemomis. Matydami, kad tai kamuoja vis daugiau žmonių, nusprendėme pasidalinti per daugelį metų sukaupta patirtimi.

 4. Kaip galiu tapti Ketoresult.lt nariu?

  Mūsų nariu galite tapti įsigiję mūsų svorio mažinimo ir sveikatos gerinimo Vadovą.

 5. Kaip greitai po apmokėjimo gausiu Ketoresult.lt vadovą?

  Mūsų Vadovą į savo el. pašto dėžutę gausite iškart po apmokėjimo!

 6. Kiek galiu tikėtis numesti svorio su Ketoresult.lt?

  Pradėjus laikytis Keto dietos per pirmąją savaitę įprasta prarasti 2-5 kg, po to vidutiniškai 0,5-1 kg per savaitę. Tai reiškia, kad per metus įmanoma numesti net apie 40 kg riebalinės masės!

  Dažniausiai jauni vyrai netenka svorio greičiau nei vyresnės moterys. Taip pat nereikalingi kilogramai tirpsta greičiau sportuojantiems žmonėms. Artėjant prie savo idealaus svorio, svorio metimas gali sulėtėti, kol galiausiai stabilizuosis.

 7. Ar Ketoresult.lt saugu?

  Keto dieta yra saugi ir tinkama 98% žmonių.

  Tačiau, jei vartojate vaistus nuo diabeto ar aukšto kraujospūdžio, rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar kitu specialistu. Keto dietos efektas gali normalizuoti insulino lygį kraujyje ir kraujospūdį, todėl gali tekti pakeisti ar ilgainiui nutraukti vaistų vartojimą.

  Taip pat maitinančios ir besilaukiančios moterys neturėtų drastiškai sumažinti angliavandenių vartojimo. Gliukozė yra reikalinga kūdikiui, todėl rekomenduojame į savo racioną papildomai įtraukti kelis vaisius per dieną.

 8. Kokį maistą galėsiu valgyti?

  Valgysite tikrus, mažai angliavandenių turinčius produktus, pavyzdžiui, mėsą, žuvį, kiaušinius, daržoves, riešutus, pieno produktus, sūrius, natūralius riebalus ir t.t.

  * Išsami vartojamų ir nevartojamų produktų lentelė pateikiama kartu su Ketoresult.lt Vadovu.

 9. Kiek kartų per dieną turėsiu valgyti?

  Keto mityboje nėra jokių „5 kartų valgymo per dieną“ ar kitų kalorijų skaičiavimo taisyklių. Čia galioja vienas paprastas principas – valgyti, kada išalkstate, nevalgyti – kai nenorite. Taip pat drąsiai galėsite praleisti valgymus, pusryčius, pietus ar vakarienę, jei tiesiog jausitės sotūs.

 10. Ar KETO mityba neapsunkina insktų / kepenų?

  Tikrai NE. Žmonės jaudinasi, nes manoma, kad daug baltymų turinčios dietos gali pakenkti. Tačiau ši baimė paprasčiausiai grindžiama dviem nesusipratimais:

  1. KETO dieta yra daug riebalų, o ne baltymų turinti dieta.
  2. Žmonėms turintiems normalią inkstų ir kepenų funkciją, didelis baltymų vartojimas blogos įtakos nedaro.

  KETO dieta gali netgi apsaugoti jūsų kepenis ir inkstus, ypač jei sergate diabetu.

 11. Kiek laiko galima laikytis KETO mitybos?

  Dietos trukmė neribojama. Svarbiausia – siekti visavertės ir subalansuotos mitybos. Jei jaučiatės gerai, taip galite maitintis ištisus metus.

 12. Ar galima sportuoti su KETO mityba?

  Taip, nebūtina, bet rekomenduojama. Sportuodami, mūsų nariai pasiekia dar geresnius rezultatus. KETO dieta didina ištvermę ir padeda auginti raumeninę masę.

 13. Ar ši mityba tinka vegetarams ir veganams?

  Taip, vegetarai gali maitintis pagal KETO principus. Jiems reikės pasirūpinti pakankamu kiekiu augalinių riebalų, riebios mėsos ir žuvies stygių kompensuoti didesniu kiekiu riešutų, aliejaus, vartoti daugiau pieno produktų ir t.t.

  Veganams KETO mityba nėra geriausias pasirinkimas. Kadangi iš veganinės mitybos visiškai eliminuojami gyvulinės kilmės produktai, nevalgant kiaušinių, sūrio, grietinės ar sviesto, valgomų produktų ir patiekalų pasirinkimas labai sumažėja ir kyla pavojus negauti pakankamai maisto medžiagų.

 14. Ką daryti kai pasieksiu savo tikslą?

  Kai pasieksite savo tikslus, galite toliau vadovautis ketogeninės mitybos gairėmis, nes tai ne tik svorio balansavimas – tai gera sveikata bei savijauta.

  Norint išlaikyti tikslinį svorį, reikia ryžto ir ilgalaikių sprendimų. Jei mityboje grįšite prie senųjų įpročių, pamažu sugrįš ir numesti kilogramai. Ketoresult.lt Vadovas atskleis jums keletą gudrybių kaip lengvai kontroliuoti savo svorį.

  Krepšelis